Avril Lavigne TR ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne TR ::

Avril Lavigne Türkiye Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun

3 posters
YazarMesaj
cRn
Co-Admin
Co-Admin
cRn

Ruh Halin : Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun 7fb520e133aab2b52d485c507f39058d

Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun Empty
MesajKonu: Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun   Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:38 pm

Pop star Avril Lavigne hakkındaki güçlü dedikodulara inanıyorsan onun kalbini kırıyorsun!

Yapılan bir röportajda, Avril , L.A'deki evinde şunları söyledi: ' Bunlar kalbimi kırıyor.Binlerce ve milyonlarca insan bu hikayeleri duyuyor, Tanrıya yemin ederim onlar doğru değil.İnsanlar benim giderek bir kaltağa dönüştüğümü düşünüyor.Ben kaltak değilim. Ama insanlar beni böyle biri gibi görüyor.Ayrıca hakkımda çıkan hamile dedikodularına son verin.Küçük bir yumurcak değilim ve hamile de değilim'
mRvé
Foruma Alıştı
Foruma Alıştı
mRvé

Kadın
Ruh Halin : Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun 991072d550068bf8c1f59323dbc40d0b

MesajKonu: Geri: Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun   Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 4:20 am

paylaşım için sağol cnm Good
Rock_anqéL
Süper Mod.
Süper Mod.
Rock_anqéL

Kadın
Ruh Halin : Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun Db0fd2384e03d05f5d15da541a959e86

MesajKonu: Geri: Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun   Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 4:23 am

Sağol canım zaten inanmıyordum ben bu haberlere
http://avrillavigne.forump.biz
cRn
Co-Admin
Co-Admin
cRn

Ruh Halin : Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun 7fb520e133aab2b52d485c507f39058d

MesajKonu: Geri: Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun   Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 4:27 am

Birşey değil (:
Evet bende inanmıyordum bee

Avril Hakkında Çıkan Dedikodulara İnanıyorsan Onun Kalbini Kırıyorsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avril lunaparkta
» Avril Bowling'te...