Avril Lavigne TR ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne TR ::

Avril Lavigne Türkiye Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

3 posters
YazarMesaj
cRn
Co-Admin
Co-Admin
cRn

Ruh Halin : Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine 7fb520e133aab2b52d485c507f39058d

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Empty
MesajKonu: Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 4:44 am

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Muro-Nalet-Olsun-Icimdeki-Insan-Sevgisine

Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.

Yapım : 2008, Türkiye
Tür : Komedi / Macera / Suç / Politik
Yönetmen : Zübeyr Şaşmaz
Senaryo : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncular : Mustafa Üstündağ, Selim Erdoğan, Bülent Şakrak, Evrim Alasya, Şefik Onatoğlu, Eray Türk
Yapımcı : Raci Şaşmaz
Görüntü Yönetmeni : Selahattin Sancaklı
Müzik : Cem Yıldız
Dağıtım : Özen Film
Süre : 1 saat, 25 dk.
Gösterim Tarihi : 5 Aralık 2008
cRn
Co-Admin
Co-Admin
cRn

Ruh Halin : Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine 7fb520e133aab2b52d485c507f39058d

MesajKonu: Geri: Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 4:46 am

Filmden Kareler

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Muro-Nalet-Olsun-Icimdeki-Insan-Sevgisine_0

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Muro-Nalet-Olsun-Icimdeki-Insan-Sevgisine_3

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Muro-Nalet-Olsun-Icimdeki-Insan-Sevgisine_4

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Muro-Nalet-Olsun-Icimdeki-Insan-Sevgisine_5
Rock_anqéL
Süper Mod.
Süper Mod.
Rock_anqéL

Kadın
Ruh Halin : Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Db0fd2384e03d05f5d15da541a959e86

MesajKonu: Geri: Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 9:36 am

Çok sağol Ceren^m fragmanlarından falan çok komik bişeye benziyor. ben gitcem happy
http://avrillavigne.forump.biz
cRn
Co-Admin
Co-Admin
cRn

MesajKonu: Geri: Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:56 pm

0nemLi değil cnm evet güseL bişeye benzi0 =D
Rock_anqéL
Süper Mod.
Süper Mod.
Rock_anqéL

Kadın
Ruh Halin : Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Db0fd2384e03d05f5d15da541a959e86

MesajKonu: Geri: Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 4:27 pm

Ya ben bugun gıttım. Karnım agrıdı gulmekten. Benım cok hosuma gıttı. Esprıler falan cok guzeldı ya. bıda ızlesem yıne gulerım yanı hosuma gıttı dıyebılıyorum sadece ...
http://avrillavigne.forump.biz
AvriL_Naz
Daha Yeni...
Daha Yeni...

Kadın
Ruh Halin : Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine 79e59558286ca1358f661e4f6d80f41c

MesajKonu: Geri: Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 4:46 pm

süper ya ben ona gittim ama yani oradaki herkes gulmekten gozyası doktu very happy
cRn
Co-Admin
Co-Admin
cRn

MesajKonu: Geri: Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:25 am

((:.

Muro --> Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine
1 sayfadaki 1 sayfası